«Ars longa, vita brevis est»

Життя коротке, мистецтво – вічне (Гіппократ)

Щороку у коледжі проводиться GAVROS FEST – огляд-конкурс художньої самодіяльності з багаторічною історією. Традиційно у конкурсі беруть участь студенти нового прийому.
Виступ кожної групи складається із 9 жанрів:
• конферанс;
• презентація групи;
• вокал;
• танець;
• гра на музичних інструментах;
• розмовний жанр;
• «Україна-осінь»;
• мистецтво фотографії;
• група підтримки.
Оцінює виступи журі: директор коледжу, заступник директора з навчальної роботи, заступник директора з виховної роботи, завідуючі відділень, голова профспілки студентів, голова Ради студентського самоврядування коледжу та голова Ради студентського самоврядування гуртожитку.
Щороку першокурсники виявляють все більше креативу, демонструють яскраві образи, неперевершений вокал, декламують авторські вірші, представляють власні обробки відомих пісень, сольні та колективні танці, гру на музичних інструментах, дивують оригінальними сценаріями, презентаціями та групою підтримки.
GAVROS FEST для студентів та працівників коледжу – справжнє свято талантів та оригінальності. Переможці нагороджуються дипломами, грамотами, подарунками, виконавці кращих номерів беруть участь у гала-концерті.
В умовах карантину конкурс проводиться в онлайн режимі: кожна група першокурсників готує міні-фільм виступу, відео розміщується на сайті коледжу та мережі YouTube.
Любі студенти, ви – талановиті, багатогранні, допитливі, прагнете досконалості, вмієте мріяти та творити. Бажаємо Вам успіхів у всіх починання, невичерпної енергії, кохання та щастя!

 

GAVROS FEST 2021

Gavros Fest – традиційний для нашого коледжу конкурс художньої самодіяльності з багаторічною історією. Цього року, відповідно до карантинних обмежень, огляд організовано дистанційно.
Традиційно у конкурсі взяли участь студенти першого курсу. 

Впродовж двох місяців студенти знімали художні номери, готували презентації групи, коригували сценарій та монтували свої відеофільми.
Не зважаючи на відео-формат конкурсу, першокурсники проявили таланти та креатив: здивували журі яскравими образами, авторськими віршами та музичними композиціями, грою на музичних інструментах, неперевершеним вокалом, оригінальними сценаріями та, навіть, танцями.
Вітаємо першокурсників з творчим дебютом у стінах рідної Alma Mater!
Бажаємо вам успіхів у всіх починаннях та невичерпної енергії!

111 група
Куратор Пукавська О.Г.

112 група
Куратор Воропай Н.В.

121 група
Куратор Боднарчук О.М.

122 група
Куратор Комісарова В.В.

131 група
Куратор Гальченко Н.Є.

GAVROS FEST 2020

Gavros Fest – традиційний для нашого коледжу конкурс художньої самодіяльності з багаторічною історією. Цього року у зв’язку з  карантинними обмеженнями огляд організовано дистанційно.
Традиційно у конкурсі взяли участь студенти першого курсу.  Впродовж двох місяців студенти знімали художні номери, готували презентації групи, коригували сценарій та монтували свої відеофільми.
Не зважаючи на відео-формат конкурсу, першокурсники проявили таланти та креатив: здивували журі яскравими образами, авторськими віршами та музичними композиціями, грою на музичних інструментах, неперевершеним вокалом, оригінальними сценаріями та, навіть, танцями. Любі першокурсники, ви вкотре довели наскільки талановиті студенти нашого коледжу. Вітаємо вас з дебютом! Любі студенти, ви – талановиті, багатогранні, допитливі, прагнете досконалості, вмієте мріяти і творити. Бажаємо вам успіхів у всіх починаннях, невичерпної енергії, кохання та щастя! Ви – найкращі!

111 група
Куратор Пукавська О.Г.

112 група
Куратор Воропай Н.В.

121 група
Куратор Боднарчук О.М.

122 група
Куратор Комісарова В.В.

131 група
Куратор Гальченко Н.Є.

132 група
Куратор Запотіцький Н.В.