Керівник
Пукавська Ольга Григорівна

Напрямок діяльності: підготовка до вивчення терапевтичних дисциплін.
Мета гуртка: адаптація студентів-медиків до навчання та майбутньої трудової діяльності.
Вивчаються та вдосконалюються навички в напрямку надання першої домедичної та медичної допомоги, принципи та методи реанімації, соціально-психологічна адаптація молоді до умов навчання у вищому навчальному закладі, психологічна підготовка медичних працівників до практичної діяльності.
Форма проведення засідань: лекції, практичні заняття з відпрацюванням практичних навичок на фантомах в доклінічному кабінеті, обговорення актуального питання за круглим столом, випуск радіогазети, відкриті заходи з використанням мультимедійних засобів.

Теорія без практики – мертва, практика без теорії – сліпа

26.09.2022 рік
відкрите засідання гуртка «Адаптація»

26 вересня 2022р. у ЗФПО «Київський фаховий медичний коледж ім. П.І. Гаврося» проведено відкрите засідання гуртка «Адаптація» (керівник Пукавська О.Г.) на тему «Надання першої допомоги при непритомності. Переведення пацієнта у стабільне бокове положення».
Студентів медсестринського та фельдшерського відділень ознайомили з актуальною інформацією про:
• основні правила надання першої домедичної допомоги;
• причини непритомності;
• симптоми та профілактика  непритомності;
• переведення пацієнта у стабільне бокове положення.

Студенти на засіданні гуртка ознайомились з відео-інструкцією практичної  навички “Переведення пацієнта у стабільне бокове положення” та отримали домашнє завдання – переглянути відео-інструкцію вдома кілька разів та повторити навичку, зняти це на відео, відео надіслати керівнику гуртка для перевірки. Із цим завданням студенти справились успішно та відзвітувалися про виконання практичної навички.