ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ -
СВЯТО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Відзначається щорічно у третій четвер травня.
У 2022 році  – 19 травня.
Красива вишита сорочка з давніх-давен є ідентифікатором будь-якого українця, це ДНК нашої нації. Її одягають як на свято, так і кожен день. Вишиванка була і є ознакою вільного українського народу та великою частиною його культури та свідомості.
Особливе значення День вишиванки має саме у 2022 році – у важкий час боротьби України за незалежність та мир, вишиванка є символом єднання, незламності, духовною бронею українців, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.
Студентський та педагогічний колектив коледжу в очному та дистанційному форматі приєднався до святкування. А також з нагоди Всесвітнього дня вишиванки студентка фармацевтичного відділення Босик Дарина взяла участь у всеукраїнському онлайн-челеджі «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців» з композицією «Мамина сорочка».

Вишиванка – одяг вільних людей!
Миру та перемоги нам усім!

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки студентка фармацевтичного відділення Босик Дарина взяла участь у всеукраїнському онлайн-челеджі «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців» з композицією «Мамина сорочка».