В здоровому тілі — здоровий дух

Спортивні змагання з загальнофізичного багатоборства «СПАЛАХ»

З 2011 року ЗФПО «Київський фаховий медичний коледж ім. П.І. Гаврося» є засновником та організатором Комплексних спортивних змагань з загальнофізичного багатоборства «СПАЛАХ» серед команд ЗФПО м.Києва, змагання присвячені пам’яті героїв Небесної сотні.
Організатори спортивних змагань:
• рада директорів ЗФПО м. Києва;
• методичне об’єднання викладачів фізвиховання ЗФПО м. Києва.
• ЗФПО «Київський фаховий медичний коледж ім. П.І. Гаврося»
Спортивні змагання проводяться за сприяння Департаменту охорони здоров’я м. Києва, Слом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, Профспілки працівників охорони здоров’я м.Києва
В м. Києві 35 навчальних закладів фахової передвищої освіти, де навчається близько 30000 студентів. Враховуючи великий попит молоді на участь у спортивних змаганнях за доступними для них правилами та положенням, виникла потреба проведення їх у м. Києві.
В 2011 році було проведено перші змагання «СПАЛАХ» за програмою загальнофізичного багатоборства, які включали залікові види програми з фізичного виховання для вищих навчальних закладів.
Змагання мають затверджену назву та логотип. З «чистого аркуша» було розроблено положення та правила змагань, які погоджені з кафедрою гімнастики Київського університету фізичної культури та спорту.
Проведенню фінальної частини передують відбіркові змагання в навчальних закладах м. Києва. Кожен навчальний заклад представляють найкращі юнак та дівчина, які змагаються у таких видах загальнофізичного багатоборства:
1.Стрибок у довжину з місця.
2.Нахили тулуба з положення сидячи.
3.Човниковий біг.
4.Підтягування на перекладені /ю/, згинання рук з в.п. упор лежачи.
У Х ювілейних змаганнях взяли участь 30 команд ЗФПО та 3 Університети (Київський медичний університет ім. О.О. Богомольця, Київський університет ім. Бориса Грінченка та ПВНЗ «Київський медичний університет»), а саме: 60 спортсменів, 47 представників команд, судей та організаторів, 42 помічники та учасники показових заходів з числа студентів коледжу. Охороною здоров’я учасників змагань опікувалася бригада швидкої допомоги центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва. Дотриманням правопорядку забезпечує наряд Солом’янського УП ГУНП у м. Києві.
Під час підведення підсумків учасникам та гостям спортивного свята демонструється, акробатичний та танцювальний номери студентської самодіяльності. Групою студентів готується майстер клас стрибків на скакальці, всі бажаючі пробують себе у цій вправі.
Переможці отримують нагороди та призи організаторів.
Проведення змагань сприяє вихованню патріотизму та пропаганди здорового способу життя через виявлення фізично загартованої молоді, як еталону серед ровесників.

СПАЛАХ 2019

30 листопада 2019 року в спортивному залі ВНЗ Київського медичного коледжу ім. П.І.Гаврося відбулися 20 за ліком змагання студентів коледжу з загальнофізичного багатоборства «СПАЛАХ». Змагання проводилися з ініціативи адміністрації коледжу та викладачів циклової комісії фізичного виховання – Осьмак С.Ф.,Комісарова В.В., Воропай Н.В., Запотіцький Н.В. Найспритніші, витриваліші, підтягнуті та просто красиві хлопці та дівчата змагалися за звання – «фізично найдосконаліший у 2019 році». Кожен, звісно, бажав перемогти, показати найкращі результати. Завдяки, наполегливості, здібностям та підготовці до змагань, всі показали пристойні результати.
Суддівство змагань було об’єктивним та справедливим. Під час змагань панувала дружня атмосфера та справжній бойовий дух. В програму змагань були включені: «Човниковий» біг 4×9 м; стрибок в довжину з місця, піднімання тулуба з положення лежачи на спині, підтягування (юнаки); згинання та розгинання рук (дівчата).
  Участь у спортивних змаганнях сприяє поліпшенню здоровя студентів, поєднує їх інтереси та встановлює робочий тонус. 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!