Голова циклової комісії: Обєдкова Н.М.
Викладацький склад: Гончаренко Ю.В., Дьохтяр Г.М., Гальченко Н.Є., Обєдкова Н.М.
Обєдкова
Наталія Михайлівна
Викладач – спеціаліст вищої категорії
Дисципліни:
«Організація та економіка фармації»
«Фармакологія»
«Фармакогнозія»
«Технологія ліків»
Гальченко
Наталія
Євгенівна
Викладач – спеціаліст вищої категорії
Викладач-методист
Дисципліни:
«Неорганічна хімія»
«Органічна хімія»
«Аналітична хімія»
«Медична хімія»
Гончаренко
Юлія Валентинівна
Викладач – спеціаліст вищої категорії
Дисципліни:
«Організація та економіка фармації»
«Фармакологія»
«Фармакогнозія»
«Фармацевтична хімія»
«Менеджмент та маркетинг у фармації»
Дьохтяр
Галина Миколаївна
Викладач -спеціаліст
Дисципліни:
«Організація та економіка фармації»
«Фармакологія»
«Фармакогнозія»
«Технологія ліків»
«Медичне та фармацевтичне товарознавство»
На цикловій комісії фармацевтичних дисциплін вивчаються наступні дисципліни: ботаніка, неорганічна хімія, органічна хімія, аналітична хімія, фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія ліків, фармакологія, організація та економіка фармації, основи менеджменту та маркетингу у фармації, основи медичного та фармацевтичного товарознавства, інформаційні технології у фармації.
Викладачі циклової комісії фармацевтичних дисциплін висококваліфіковані, постійно вдосконалюють свою педагогічну майстерність. Багато уваги приділяють науково-методичній роботі, беруть активну участь у конференціях, семінарах , як нашого коледжу так і інших коледжів.
Основу матеріально-технічної бази становить навчальний комплекс до складу якого входять кабінети технології ліків, фармакогнозії, фармакології, організації та економіки фармації, фармацевтичної, неорганічної, органічної, аналітичної хімії. Студенти працюють з навчально-методичними посібниками в електронному варіанті. Широко застосовуються мультимедійні технології на практичних та теоретичних заняттях з усіх профільних дисциплін. Активно використовується комп’ютерний кабінет.
Викладачі циклу фармацевтичних дисциплін проводять заняття на високому професійному і методичному рівні. Постійно удосконалюють форми і методи самостійної роботи студентів, методичне забезпечення практичних занять. Створюють посібники, впроваджують в навчальний процес новітні технології, системний підхід до інтегрованого навчання. Організовують роботу гуртків та залучають студентів до науково-дослідницької діяльності.
Особливістю викладання на фармацевтичному відділенні є те, що студентів навчають не окремим дисциплінам, а спеціальності. Дисципліни за планом викладається в комплексі, інтегруючи з іншими.
Мета циклової комісії – формувати високоосвічених фахових спеціалістів, інтелектуально розвинених та творчо мислячих, використовуючи сучасні технології навчання.