викладацький склад

Комісарова Валентина Вікторівна

Голова циклової комісії

Викладач-методист

Викладач вищої кваліфікаційної категорії 

Майстер спорту

Осьмак
Сергій Федорович

Викладач-методист

Викладач вищої кваліфікаційної категорії

Майстер спорту.

Воропай Надія Вікторівна

Викладач вищої кваліфікаційної категорії

Майстер спорту.

Воропай
Надія Вікторівна

Запотіцький Назар Васильович

Викладач І кваліфікаційної категорії

Кандидат в майстри спорту.

Комісаров Олексій Володимирович

Викладач спеціаліст

Майстер спорту.

Фізичне виховання в ЗФПО КМК ім.П.І.Гаврося є невід’ємною частиною системи освіти та професійної підготовки фахівця, важливою складовою гуманітарного виховання, формування почуття патріотизму, фізичного та морального здоров’я. 

На цикловій комісії фізичного виховання працюють такі викладачі як Осьмак С.Ф.,Комісарова В.В., Воропай Н.В., Запотіцький Н.В. – справжні фахівці своєї справи. Циклова комісія фізичного виховання – це не просто колектив викладачів, це один злагоджений організм, команда.

Метою діяльності циклової комісії є наукові дослідження, розробка та вдосконалення навчально-методичних підходів до формування культури здоров’я та рівня фізичної підготовленості здобувачів освіти, шляхом впровадження технологій ведення здорового способу життя, управління станом організму людини, вдосконалення методів фізичної та психологічної підготовки молоді до активного життя та професійної діяльності.

Особлива увага приділяється формуванню компетентності ведення здорового способу життя, формуванню культури здоров’я, професійно-прикладній фізичній підготовці та зміцненню здоров’я студентів засобами фізичної культури і спорту. 

Методична робота спрямована на пошуки ефективних методів та прийомів навчання, оздоровлення студентів, підняття іміджу коледжу.  Викладання предмету здійснюється у формах, які взаємопов’язані, доповнюють одна одну та являють собою єдиний процес. Це навчальні заняття, тренувальні заняття в спортивних гуртках, спортивні та фізкультурно – оздоровчі заходи.
Спортивно – масова і оздоровча робота в коледжі проводиться на рівні сучасних вимог.
Важливою умовою ефективного функціонування системи фізичного виховання в коледжі є раціональне використання, вдосконалення і розвиток
матеріально – технічної бази.
Спортивна база коледжу сучасна і різноманітна. Цикл фізичного виховання забезпечений двома спортивними залами (тренажерний та ігровий). Тренажерний зал має набір фітнес – гантелей, м’ячі для фітнесу(фітбол), диски здоров’я,резинки для фітнесу,обручі,гімнастичні мати та каремати. Тренажерний зал має не тільки  блочні силові тренажери для різних груп м’язів, штанги , розбірні гантелі, аеробний степпер, а й кардіотренажери (бігові доріжки, велотренажери, тренажер для масажу стоп), що дають змогу контролювати фізичне навантаження та показники функціонального стану організму.
Ігровий зал споряджений тенісними столами, гімнастичними стінками, лавами, турніками, баскетбольними щитами, волейбольними стійками та
сіткою, а також м’ячами із розрахунку на кожного студента.  Самоосвіта і постійний пошук нових практичних, теоретичних та креативних матеріалів є головними підходами до проведення навчальних занять та гурткових тренувань.

Особлива увага приділяється проведенню індивідуальної роботи зі студентами, залученню їх до участі в спортивних гуртках коледжу. Напрям діяльності гуртка «Волейбол»-удосконалення техніко-тактичних навиків гри . Керівник Комісарова В.В. Заняття в гуртку « Енергія» –  це перш за все яскравість  та емоційність. Якщо викладач живе та надихає нові ідеї та прагне йти вперед, то студенти обов’язково підуть за ним. Керівник гуртка Воропай Н.В.
На заняттях в гуртку « Атлетік»,  студенти мають змогу виховувати в собі найкращі спортивні якості, такі як сила, спритність, витривалість. Керівник
Запотіцький Н.В. Навчальна діяльність має бути різноманітною, оскільки одноманітна інформація і способи дій викликають нудьгу. Але в нашому коледжі просто не має коли нудьгувати. Такими видами спорту, як волейбол, настільний теніс, шахи, шашки та шоу «Квест-джамп» захоплюються майже 70% студентів. В коледжі традиційно проводяться спортивні змагання з видів спорту-волейбол, змагання з багатоборства «СПАЛАХ», настільний теніс, шашки,
шахи, шоу «Квест-джамп», «Strongmen».
Збірні команди коледжу приймають активну участь у змаганнях різних рівнів (серед команд ЗФПО Солом’янського району м.Києва, змагання серед
студентів коледжів ЗФПО м.Києва, змагання по програмі Спартакіади -2022 Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я м.Києва) та
посідають призові місця. Збірні команди мають свою форму. Спортивно-масова та оздоровча робота позитивно позначається на формуванні характеру студентів, сприяє розвитку у них сили волі, мужності, сміливості, працьовитості, колективізму, взаємодопомоги. Формуючи ціннісні орієнтири студентів у контексті збереження та зміцнення здоров’я, викладачі циклової комісії фізичного виховання постійно самовдосконалюються, підвищують рівень фахової майстерності та відповідально відносяться до набуття нових знань.