Відкриті виховні заходи

Флешмоб
«Незламні: навчання в умовах воєнного стану»

З нагоди Міжнародного дня студента радою студентського самоврядування коледжу організовано флешмоб «Незламні: навчання в умовах воєнного стану», правилами якого було: зробити допис, в якому розповісти, про свої найяскравіші емоції під час навчання, особливості навчання під час війни;  передати естафету 2-3 студентам нашого коледжу; опублікувати допис в Facebook.
Дописи, фото та відео наших студентів, як завжди, дуже цікаві, емоційні та креативні. Зі святом!
Переглянути їх можна за хештегом: 

17.11.2022 рік
відкрите засідання гуртка «Карапуз»

17 листопада 2022р. у ЗФПО «Київський фаховий медичний коледж ім. П.І. Гаврося» з нагоди Міжнародного дня передчасно народженої дитини проведено відкрите засідання гуртка «Карапуз» (керівник Зотова О.В.) на тему «Поспішайки: маленьке життя».


Присутні на зустрічі дізнались статистику появи на світ недоношених діток в Україні та світі; прогнози до життя та особливості догляду за «поспішайками»; приклади відомих історичних постатей, що теж свого часу були народжені передчасно; історії життя діток, які при народжені мали критично низьку вагу, а зараз – дорослі успішні люди.
Студенти проявили активність при обговоренні питань причини появи даної патології, психологічного аспекту усвідомлення ситуації, а також взяли участь у підсумковому онлайн-квесті та флешмобі «Ранні пташки».

29.10.2022 рік
відкрите засідання гуртка «Фрейд»

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з інсультом у ЗФПО «КФМК ім. П.І. Гаврося» проведено тематичне засідання науково-пошукового гуртка «Фрейд», керівник Соколова-Ган А.С.

Щороку 29 жовтня в Україні і світі відзначається Всесвітній день боротьби з інсультом, який був встановлений у 2006 році з метою привернення уваги населення на глобальному рівні до проблеми ЦВП.
За даними МОЗ в Україні щороку діагностують близько 150 тисяч інсультів і понад 40 тис. людей помирають, 60% залишаються інвалідами і тільки 20% повертаються до звичайного життя. Нині в Україні один з найвищих рівнів захворюваності на цю хворобу в Європі….

28.10.2022 рік
відкрите засідання гуртка «Фармацевт»

28 жовтня 2022р. у ЗФПО «Київський фаховий медичний коледж ім. П.І. Гаврося» проведено відкрите засідання гуртка «Фармацевт» (керівник Дьохтяр Г.М.) на тему «Йод – здоров’я майбутніх поколінь».
Студенти фармацевтичного відділення ознайомили присутніх з актуальною інформацією про:
• значення йоду в організмі людини;
• наслідки нестачі йоду для дорослих, підлітків, немовлят, вагітних жінок;
• симптоми та профілактику йододефіциту;
• цікаві факти про історію відкриття йоду, його вміст в різних речовинах, використання в різноманітних галузях.
Також на засіданні спростували популярні міфи про необхідність вживання йоду при загрозі ядерної небезпеки та обговорили дійсні правила йодопрофілактики.

20.10.2022 р. циклова комісія фармацевтичних дисциплін провела відкритий виховний захід для студентів та викладачів коледжу, на якому продемонструвала комплексний підхід викладання у підготовці фармацевтичних спеціалістів.

26.09.2022 рік
відкрите засідання гуртка «Адаптація»

26 вересня 2022р. у ЗФПО «Київський фаховий медичний коледж ім. П.І. Гаврося» проведено відкрите засідання гуртка «Адаптація» (керівник Пукавська О.Г.) на тему «Надання першої допомоги при непритомності. Переведення пацієнта у стабільне бокове положення».
Студентів медсестринського та фельдшерського відділень ознайомили з актуальною інформацією про:
• основні правила надання першої домедичної допомоги;
• причини непритомності;
• симптоми та профілактика  непритомності;
• переведення пацієнта у стабільне бокове положення.

Студенти на засіданні гуртка ознайомились з відео-інструкцією практичної  навички “Переведення пацієнта у стабільне бокове положення” та отримали домашнє завдання – переглянути відео-інструкцію вдома кілька разів та повторити навичку, зняти це на відео, відео надіслати керівнику гуртка для перевірки. Із цим завданням студенти справились успішно та відзвітувалися про виконання практичної навички.