12 травня у світі відзначається Міжнародний день медичної сестри. Не існує у світі професії, назва якої була б такою рідною та теплою. Саме на тендітні плечі медичних сестер лягає уся турбота про пацієнта під час хвороби. Ще М.І. Пирогов, роздумуючи над співпрацею лікаря та сестри милосердя, зазначив: медична сестра повинна виконувати усі наукові та технічні приписи лікаря швидко, точно та відразу. І вдень, і вночі невтомна і працьовита медсестра завжди біля ліжка хворої людини, якій так потрібні увага і тепло, заспокійливе слово і добра порада. У цій праці найяскравіше виявляється призначення медичних сестер, для котрих медицина – покликання, вияв сумління, християнських цінностей, внутрішнього самовираження, зміст життя.

Шановні студенти, випускники, медичні сестри, в день вашого професійного свята колектив ЗФПО «Київський фаховий медичний коледж ім. П.І. Гаврося» щиро бажає вам міцного здоров’я, радості, достатку, поваги від людей, щоб вашу працю завжди цінували і поважали, нехай людська вдячність і любов повертається до Вас Божою благодаттю.

Висловлюємо безмежну вдячність усім медикам та волонтерам, які рятували і рятують життя українських воїнів, мирних жителів, дітей у час повномасштабної військової агресії росії проти України. Ви – Герої нашого часу! Хай береже Вас Бог! Слава Україні!

Міжнародний день медичної сестри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *